HABERLER

BASIN ODASI

IF&PARTNERS VE VALURA GİRİŞİMCİ FİRMALARIMIZLA GÖRÜŞTÜ

"Global Büyüme Sermayesi Yatırım Programı" kapsamında IF&PARTNERS Yeni Nesil Kurumsal Finansman Şirketi yetkilileri Gökhan ACAR ve Metin SALGIR, kriterlere uygun girişimci firmalarımızla yatırım yapma amacıyla 17 Ocak Çarşamba Günü Teknokent’te görüşme gerçekleştirdi.

 

Global Büyüme Sermayesi Yatırım Programı ile İstanbul Üniversitesi Teknokent’de bulunan girişimci firmalarımızla yatırım yapmayı hedefleyen IF&PARTNERS ve VALURA, işletmelere şirket alım, satım ve ortaklıkları, global büyüme danışmanlığı ve kurumsal girişim sermayesi konusunda bilgilendirme sunumu yaptı. Sunumun ardından Teknokent firmalarımızın yetkilileriyle IF&PARTNERS yetkilileri B2B görüşmelerinde bulundular.

İkinci evre işletmelere büyüme sermayesi yatırımları yapan portföy şirketi IF&PARTNERS – O2 Girişim A.Ş hızlı ve sürdürülebilir büyüme ile kurumsal global işletmeler oluşturmayı amaçlamaktadır. 2015 yılında kurumsal finansman şirketi IF&PARTNERS ve 2017 yılında ValueCo hayata geçiren Kurucu Gökhan Acar, şirket değerini arttırma, satışa hazırlama, şirket evlilikleri gibi konularda KOSGEB, iş adamları dernekleri, ticaret ve sanayi odalarında eğitim ve seminerler vermektedir.