HABERLER

BASIN ODASI

İstanbul Teknokent’in Yenilikçi Teknoloji Firması ABD’de Online Halka Arz Yapıyor

İstanbul, 26 Ekim 2017 / 2012 yılından bu yana İstanbul Teknokent bünyesinde Online Display Reklam teknolojileri alanında faaliyet gösteren Wordego, geliştirdiği yenilikçi Kupon Reklam teknolojisini dünyaya yaymak için gereken finansmanı sağlamak amacıyla, ABD’de kitle fonlama yoluyla halka arz oluyor.

İstanbul Teknokent bünyesinde Online Display Reklam teknolojileri alanında faaliyet gösteren ve 2016 yılında ABD’de de bir şirket kurarak uluslararası genişlemesini hızlandıran Wordego, geliştirdiği Online Kupon Reklam teknolojisiyle global rakiplerinden önemli ölçüde ayrışıyor.

İnternet kullanıcılarına gezmekte oldukları web siteleri ve mobil uygulamalarda çok çeşitli deneyim ve promosyon kuponları sunan Wordego, kullanıcılara beğendikleri elektronik kuponları bir tıkla cep telefonlarına indirebilme ve diledikleri zaman çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarda kullanabilme imkanı sunuyor. Kupon reklam teknolojisi sayesinde, internet kullanıcıları binlerce mağazada indirimli ve ayrıcalıklı alışveriş yapma olanağına kavuşurken, markaların yenilikçi ürün ve hizmetlerini ilk kez deneyimleme imkanı da buluyorlar.

Kupon reklam teknolojisini özellikle ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde etkin bir şekilde tanıtmayı ve yaymayı planlayan Wordego, genişleme yatırımlarının finansmanı için sınırlı bir süre için StartEngine platformu üzerinden kitle fonlama yoluyla online halka arz yapıyor. Türkiye’den de bireysel ya da kurumsal tüm yatırımcıların katılımına açık olan kitle fonlama kampanyasına www.startengine.com/wordego adresinden ulaşılabiliyor.