HABERLER

BASIN ODASI

İSTANBUL TTO’ya AVCILAR KAYMAKAMLIĞINDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Teknoloji Transfer Ofisi ile Avcılar Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu Uygulamalı Proje Yazım Çalıştay’ı üç gün süren başarılı eğitimin ardından sona erdi.
Eğitime katılan Avcılar Kaymakamlık’ı Proje Koordinasyon Birimi’nden personeller gruplar halinde çeşitli proje fikirlerini uygulamalı olarak geliştirme fırsatı buldular. Proje kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayan bu eğitim için Teknokent Genel Müdürü Yasin Erol'a Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü İhsan Faik Çıtlak’a ve Teknoloji Transfer Ofisi adına Kadir Yılmaz, Damla Küçükisbir, Gökhan Hardal’a Avcılar Kaymakam’ı Hulusi Doğan tarafından plaket takdim edildi. Plaket takdimi sırasında Teknokent’e bu titiz ve verimli eğitimden dolayı teşekkür eden Doğan ilişkilerimizin devam etmesinden çok memnun olacağını dile getirdi.

Teknokent Genel Müdürümüz Yasin Erol ise “Girişimcilik ekosistemine beraber sunacağımız her bir katkı bizim için çok önemlidir. Bu ilişkilerin devam etmesi için bizde elimizden gelen gayreti göstereceğiz”dedi.

Plaket takdiminin ardından eğitime katılan Avcılar Kaymakamlık’ı Proje Koordinasyon Birimi’nden personellere, Teknoloji Transfer Ofisi ve Teknokent olarak hazırladığımız ''Katılım Belgesi'' verildi.