HABERLER

BASIN ODASI

TEYDEB 1501 Programı 2020 Yılı 1. Çağrısı Sonuçları Açıklandı

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) ölçeğindeki kuruluşların başvuru yapabilecekleri 1501 Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı 2020 yılı 1. Çağrısı 02.01.2020 tarihinde açılmış ve proje öneri başvuruları 02.03.2020 tarihine kadar alınmıştır.

Çağrıya yapılan proje öneri başvurularının değerlendirme süreci tamamlanmış olup, 91 projenin desteklenmesine karar verilmiştir. Desteklenmesine karar verilen projelerin belirlenmesinde, ilgili firmanın daha önce desteklenen Ar-Ge projelerinin başarıyla ticarileştirilmesi, proje konusunun çağrı duyurusunda belirtilen öncelikli alanlarda olması ve uluslararası fonlara Ar-Ge projesi başvuru durumu da dikkate alınmıştır.

"TEYDEB 1501 Programı 2020 Yılı 1. Çağrısı" sonucunda firmalarımızdan GüvenPark Bilişim Teknolojileri'nin sunduğu proje destek almaya hak kazandı. Firmamızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Firmalar proje önerileri ile ilgili son durumu https://eteydeb.tubitak.gov.tr/ adresi üzerinde proje bilgileri sayfasından erişim sağlayabilirler.

Kabul edilen projeler için destek kapsamı ve sözleşme ile reddedilen projeler için gerekçeli ret kararı, firmaların kargo/KEP adresine gönderilecektir.

Desteklenmesine Karar Verilen Projeler